1000 důvodů, proč se nezamilovat

1000 důvodů, proč se nezamilovat - Hortense Ullrichová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hortense Ullrichová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 důvodů, proč se nezamilovat.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 důvodů, proč se nezamilovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hortense Ullrichová. Číst 1000 důvodů, proč se nezamilovat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavními hrdiny nové série známé autorky (řada knížek o Jojo a její sestře Flippy) jsou třináctiletá dvojčata Sanny a její bratr Konny. Zatímco Sanny se trápí, že jí láska pořád nic neříká, a snaží se poprvé zamilovat, Konny vede o holkách a o lásce jen silácké řeči a holčičí sentimentalitě se vysmívá. Jeho povýšený postoj k holkám utrpí značnou trhlinu, když se začne zajímat o dívku Kim… Vhodné nejen pro děvčata, čtenářské legrace si tu užijí i kluci!


...vodů, proč se nezamilovat? PORADNA www ... Kniha: 1000 důvodů, proč se (ne)líbat | Knihy.ABZ.cz ... .encykloprdie.cz Všeobecná online poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata. 1000 důvodů proč se nezamilovat? PORADNA www.encykloprdie.cz Všeobecná online poradna - auto moto - dům a byt - zahrada - vaření - zdraví - sport - PC - kutilství - společnost - móda - zvířata. Kniha 1000 důvodů proč se nezamilova ... Kniha 1000 důvodů, proč se nezamilovat - Trh knih - můj ... ... . Kniha 1000 důvodů proč se nezamilovat Přidat komentář. Denisa_a. 02.10.2014. Kniha, kterou jsem četla v 15 letech, byla moje nejoblíbenější a doteď si pamatuji poslední větu :) ... Čarodějnice se nelíbaj 2000; Nebuď přece blond! 2004; Láska je na palici 2002; 1000 důvo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY