Ad acta

Ad acta - Patrik Ouředník | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Ouředník
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ad acta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ad acta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Ouředník. Číst Ad acta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Experimentální próza Patrika Ouředníka, jejíž děj je zasazen do současné Prahy. Na půdorysu fabulační hříčky s detektivní zápletkou virtuózně rozehrává pestrou škálu stylistických i myšlenkových vtipů, jež mu slouží k sarkastickému pojednání českého dneška. Hlavními hrdiny knihy jsou pražští důchodci, detektiv a znásilněná studentka výtvarných umění. Ačkoli je kniha postavena na humoru, ironii a hře se čtenářem, za tím vším se skrývají nelítostně vystižené obrazy ze života, jež umí Ouředník vyhmátnout a zachytit jako málokdo v současné české literatuře.


...a. to the files; Usage notes . In modern times this almost only occurs in the phrase "etwas ad acta legen", which means to put something to the files or, figuratively, to close the matter on a topic ... Latinská rčení A - Wikipedie ... . Kada pomislimo na COVID-19 virus, većina nas se zabrine za svoje zdravlje ili planove za ovogodišnje letovanje. Međutim, oblast koja će biti izuzetno pogođena trenutnom situacijom sa korona virusom je poslovanje samih kompanija. English Translation of "ad acta" | The official Collins German-English Dictionary online. Over 100,000 English translations of German words and phrases. ad acta translations: to consider closed. L ... ad acta | translation German to English: Cambridge Dictionary ... . English Translation of "ad acta" | The official Collins German-English Dictionary online. Over 100,000 English translations of German words and phrases. ad acta translations: to consider closed. Learn more in the Cambridge German-English Dictionary. www.ad-acta.co.rs: - prodaja, zamena, iznajmljiv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY