Kubánská čítanka

Kubánská čítanka - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kubánská čítanka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kubánská čítanka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kubánská čítanka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kubánská čítanka vám zprostředkuje výlet na sluncem prozářenou Kubu, jaký jste spolehlivě nezažili. Dozvíte se, mimo jiné, jak to doopravdy bylo s hrdiny filmu „Jahody a čokoláda“ (podle povídky Vlk, les a nový clověk od Senela Paze) a proč se Havana jmenuje Havana (Zoé Valdésová). Kromě textů doplněných portréty dvanácti polooficiálních, zakázaných i exilových autorů přináší Kubánská čítanka esej Carlose A. Aguilery Vzpoura nemocných.


...Tato dvojjazyčná čítanka vám zprostředkuje výlet na sluncem prozářenou Kubu, jaký jste spolehlivě nezažili ... Kubánská čítanka | Aukro ... . Budete se moci s Bláznem Osvalditem - kriminálníkem, který se po letech vrací na rodný ostrov jako velký pán z New Yorku - do němoty opíjet kubánským rumem a shánět lehké holky, nahlédnete do malířského ateliéru, kde se homosexuální ... Tato dvojjazyčná čítanka vám zprostředkuje výlet na sluncem prozářenou Kubu, jaký jste spolehlivě nezažili. Budete se moci s Bláznem Osvalditem - kriminálníkem, který se po letech vrací na rodný ostrov jako velký pán ... Kubánská čítanka - Kolektiv autorů | Knihy Dobrovský ... . Budete se moci s Bláznem Osvalditem - kriminálníkem, který se po letech vrací na rodný ostrov jako velký pán z New Yorku - do němoty opíjet kubánským rumem a shánět lehké holky, nahlédnete do malířského ateliéru, kde se homosexuální intelektuál ... Všechny informace o produ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY