Až pes snese čokoládu

Až pes snese čokoládu - Mika Horáková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mika Horáková,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Až pes snese čokoládu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Až pes snese čokoládu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mika Horáková,. Číst Až pes snese čokoládu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá povídka z knihy Až pes snese čokoládu autorů Jan Pavla (*1973) a Miky Horákové (*1965) nás zavede do světa, kde se z běžné každodenní situace může stát až nepředstavitelná absurdnost. Když vám totiž „cosi“ vstoupí do života, můžete si být jisti, že to není jen tak. Ať už má ono „cosi“ podobu dementního, ale velice úspěšného mladého herce, nebo žabáka, jež vás bude pronásledovat do konce vašich dnů, či snad skřítka, co nesnáší zbytečné okecávání, je to vždycky moment, který kdekomu obrátí život vzhůru nohama. V knize se sešli dva autoři, jež i přes rozdílné pohledy na životní mezníky spojuje zvláštní, někdy až syrová poetika zesměšňující nejen své okolí, ale někdy i samu sebe. Ilustrace Miky Horákové pak dodávají dílku svěží náboj, který prochází knížkou od začátku až do konce.


... snese čokoládu je příjemné letní čtení bez velkých nároků na čtenářovu mozkovou kapacitu ... Maltézský psík je přítulný a hodí se k dětem, nelíná a ani ... ... . Obsahuje povídky: Portrét obyčejného mladého umělce (JP) - poněkud křečovitá satira s očekávaným koncem. Erika (JP) - do povídky rozpracovaný starý vtip, takový Roald Dahl po česku. Každá povídka z knihy Až pes snese čokoládu autorů Jan Pavla (*1973) a Miky Horákové (*1965) nás zavede do světa, kde se z běžné každodenní situace může stát až nepředstavitelná absurdnost. Když vám totiž „cosi" vstoupí do života, můžete si být jisti, že to není jen tak. Až pes ... Jan Pavel | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Když vám totiž „cosi" vstoupí do života, můžete si být jisti, že to není jen tak. Až pes snese čokoládu. Tweet Sdílet Google+ Pinterest Jan Pavel, Mika Horáková . 2006, vyřazená z knihovny- razítko, samolepka na deskách. 99,00 Kč s DPH ... Každá povídka z knihy Až pes snese čokoládu autorů Ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY