Vína světa: Velký ilustrovaný průvodce

Vína světa: Velký ilustrovaný průvodce - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vína světa: Velký ilustrovaný průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vína světa: Velký ilustrovaný průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vína světa: Velký ilustrovaný průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje vína z celého světa. První kapitola zasazuje víno do jeho historického a kulturního kontextu a poskytuje přehled vinných odrůd, stylů a výrobních postupů na vinici i ve výrobně. Následujících 13 kapitol poskytuje přehled o nejdůležitějších vinných velmocích světa, uvádí hlavní vinařské regiony a obsahuje doporučení nejlepších výrobců i jednotlivých vín. Mapy zachycují hlavní vinařské oblasti pro každý z důležitých vinařských regionů nebo zemí. Obrázky a rámečky se soustřeďují na důležité aspekty vinařského průmyslu, jako je vinařský zákon a jednotlivé výrobní postupy. Poslední kapitola obsahuje odkazy na vše důležité, od toho, jak číst vinnou etiketu, až po tipy na ochutnávání, nákup a skladování vína, plus vyčerpávající slovníček vinařských pojmů.


...ěta Velký ilustrovaný průvodce. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Co vidíme ve hvězdách - Ilustrovaný průvodce noční oblohou ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... > Vína světa Velký ilustrovaný průvodce-20% sleva. Kniha: Vína světa Velký ilustrovaný průvodce Autor: kolektiv. Nekonečná nabídka vín z celého světa. První kapitola zasazuje víno do jeho historického a kulturního konte ... Vína světa - Velký ilustrovaný průvodce - Vino-klub.cz ... . Nekonečná nabídka vín z celého světa. První kapitola zasazuje víno do jeho historického a kulturního kontextu a poskytuje přehled vinných odrůd, stylů a výrobních postupů na vinici i ve výrobně. Unikátní a nepostradatelný průvodce víny celého světa doslova pro každého. Na 700 stran textu obsahuje podrobné informace o vinných odrůdách a výrobě světových vín, o nákupu, prodeji či konzu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY