Kámen a flétna I. - Giza a její vlci

Kámen a flétna I. - Giza a její vlci - Hans Bemmann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hans Bemmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kámen a flétna I. - Giza a její vlci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kámen a flétna I. - Giza a její vlci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Bemmann. Číst Kámen a flétna I. - Giza a její vlci Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl kultovního románu-pohádky německé fantaskní literatury, který byl přeložen do řady světových jazyků. Ústřední postavou je mladík, jemuž dal otec Velký řvoun jméno Naslouchač, a osud mu opravdu přál: zdědil tajuplný a všemi barvami hrající kámen a magickou stříbrnou flétnu. Ale to ještě není všechno, do třetice obdržel darem od Hledače kamene dřevěnou hůl podivuhodných vlastností. Měly mu především pomoci najít v životě své určení a vlastní cestu.


... flétna I. - Giza a její vlci Autor: Bemmann, Hans Nakladatel: Argo EAN: 9788072038435 ISBN: 80-7203-843-5 Originál: Stein und Flote und das ist noch nicht alles Překlad: Charvát, Radovan Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: Kámen a flétna 3 - Faun 2007; Kámen a flétna 1 - Giza a její vlci 2006; Kámen a flétna 2 - Sokolí dívka 2007; Podobné knihy ... Gaiman a ti druzí :: Poesie: obrazy. Poetry picture ... . Jméno větru 2017; Kniha Kámen a flétna 1 - Giza a její vlci je v Kámen a flétna I. - Giza a její vlci. Hans Bemmann; rok vydání - 2006. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 259 K č. První díl kultovního románu-pohádky německé fantaskní literatury, který byl přeložen do řady světových jazyků. Ústřední postavou je mladík, jemuž dal otec Velký řvoun jméno Naslouc ... Kniha první - Giza a její vlci / Kámen a flétna a to ještě ... ... . Jméno větru 2017; Kniha Kámen a flétna 1 - Giza a její vlci je v Kámen a flétna I. - Giza a její vlci. Hans Bemmann; rok vydání - 2006. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 259 K č. První díl kultovního románu-pohádky německé fantaskní literatury, který byl přeložen do řady světových jazyků. Ústřední postavou je mladík, jemuž dal otec Velký řvoun jméno Naslouc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY