Zbrojní politika Evropské unie

Zbrojní politika Evropské unie - Miroslav Mareš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Mareš
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zbrojní politika Evropské unie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zbrojní politika Evropské unie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Mareš. Číst Zbrojní politika Evropské unie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zbrojní politika EU prošla v posledních letech a měsících procesem bouřlivého vývoje. Specifický význam této politiky v rámci procesu evropské integrace a její vliv na globální bezpečnost z ní činí na jednu stranu atraktivní, na straně druhé však i obtížně uchopitelné pole bezpečnostního výzkumu. Proces vytváření zbrojní politiky v EU vychází z reflexe reálných bezpečnostních potřeb evr. zemí i z potřeb zajištění konkurenceschopnosti výrobků zbrojního průmyslu a EU na světových trzích. Těmito i dalšími souvisejícími otázkami se zabývá předkládaný sborník.


...brojní politika Evropské unie | Miroslav Mareš ... PDF Výhody a nevýhody členství České republiky v Evropské unii ... . Zbrojní politika Evropské unie | ... letech a měsících procesem bouřlivého vývoje. Specifický význam této politiky v rámci procesu evropské integrace a její vliv na globální bezpečnost z ní činí na jednu stranu atraktivní, na straně druhé však i obtížně uchopitelné pole bezpečnostního výzkumu. MAREŠ, Miroslav. Vymezení a analytický rámec zbrojní politiky Evropské unie. In MAREŠ, Miroslav. Zbrojní politika Evropské ... Evropské politiky | Vláda ČR - vlada.cz ... . In MAREŠ, Miroslav. Zbrojní politika Evropské unie. 1. vyd. Brno: Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, Masarykova univerzita, 2006. s. 7-19, 12 s. Studie. ISBN 80-210-4120-X. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Oblasti politiky Evropské unie EU se zabývá celou řadou oblastí politiky, od lidských práv až po dopravu a obchod. Kliknutím na příslušnou oblast politiky zobrazíte shrnutí toho, co EU v této oblasti dělá, a naleznete zde rovněž užitečné odkazy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY