Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět

Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět - Richard Shears | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Shears
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Shears. Číst Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Steve Irwin patřil nepochybně k nejpopulárnějším a současně nejkontroverznějším osobnostem poslední doby. Názory na něj se různí, sahají od nekritického obdivu a zbožňování až po tvrdou kritiku a odmítání jeho představy o ochraně přírody. Svými dokumenty a ochranářskými aktivitami si získal obrovské množství příznivců, ale některými excentrickými výkony také značné množství odpůrců. Jistě nejznámější byl incident, kdy jednou rukou držel svého měsíc starého synka a druhou krmil krokodýla. Jeho pozoruhodné kousky, které předváděl s krokodýly a jedovatými hady, mu zase na druhou stranu přinesly ohromnou popularitu u velkých i malých diváků na celém světě, především však ve Spojených státech. Po řadě úspěšných dokumentů se objevil po boku Eddieho Murphyho ve filmu Dr. Dolittle 2 a pak i ve vlastním filmu Lovec krokodýlů. Není proto divu, že jeho smrt vyvolala velký ohlas, tím spíše, že zemřel dosti neobvykle. Bodl ho rejnok, tvor, který nebývá považován za nijak agresivního. Autor knihy, novinář Richard Shears, se s Irwinem za jeho života několikrát setkal, aby s ním udělal interview. Snaží se seznámit čtenáře s jeho osobností a dobrodružným životem, který vedl, a přiblížit mu jeho zázemí. Rodiče, kteří byli původními zakladateli dnes proslulé Australské zoo a kteří ho od dětství vedli k lásce k přírodě a zvířatům, a to i těm méně populárním, jako jsou nebezpeční krokodýlové a smrtící hadi. Oddanou manželku Terri, která se s ním neohroženě pouštěla do nejrůznějších dobrodružství a vždy mu stála pevně po boku. Přátele a fanoušky, mezi které se řadila i řada známých osobností, ať už ze světa politiky nebo showbyznysu. Bez ohledu na to, jestli Steva Irwina považujete za zapáleného ochránce přírody nebo nezodpovědného televizního šaška, není pochyb o tom, že po sobě zanechal výraznou stopu.


...ovec krokodýlů Steve Irwin 1962 2006 muž, který změnil svět - Richard Shears Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Seznam dokumentů • Dabingforum.cz ... . Lovec krokodýlů: Steve Irwin 1962 - 2006 / Muž, který změnil svět Richard Shears Nakladatel: Jota 2007 Název: Lovec krokodýlů - Steve Irwin 1962-2006, muž, který změnil svět Autor: Richard Shears Ilustrátor: bar. fotografické přílohy Vydání: 1. Místo vydání: Brno Nakladatel: Jota Rok vydání: 2006 Počet stran: 184 + přílohy Vazba: tvrdá s obálk Lovec krokodýlů Steve Irwin 1962-20 ... Kategorie zoologie ... . Místo vydání: Brno Nakladatel: Jota Rok vydání: 2006 Počet stran: 184 + přílohy Vazba: tvrdá s obálk Lovec krokodýlů Steve Irwin 1962-2006, muž, který změnil svět Contents OBSAH A svět se zastavil..... 5 Osudové setkání.....13 Krokodýli jsou jedničky! ..... 29 Když si bude myslet, že se ho bojíš, dá si tě ? obědu. 40 Zrozen pro divočinu.....51 Láska na první pohled .......SOUVISEJÍCÍ KNIHY