Moderní zahrady

Moderní zahrady - Drahoslav Šonský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Drahoslav Šonský
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní zahrady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní zahrady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drahoslav Šonský. Číst Moderní zahrady Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knize naleznete veškeré informace jak postupovat při založení zahrady s ohledem na životní trendy a požadavky na zahradní prostor. Publikace vychází z českých podmínek, dozvíte se jak uspořádat zahradu v našem prostředí v úzkém propojení s českou přírodou a životním stylem. Pozornost je věnována životu zahrady v průběhu roku, autor se věnuje i technickým řešením a radí, jak docílit harmonické zahrady.


...á moderní zahrada s fotbalovým hřištěm ... Zahrada | InHaus.cz ... . Trvalková zahrada. Minimalistický design s vodní hrou. Atrium rozzářené sluncem. ART - atrium 2012. Atrium s vodní hrou stvořené pro odpočinek. Zahrada se zátokou. Maková zahrádka. Malá zahrada k pohledu a relaxaci. 30 nápadů pro moderní zahrady Nový obor, který se postupně odděluje od zahradnictví, je zahradní návrhářství. Je to velmi slibný obor, který je stále zajímavější už proto, že zahradní styly se neustále vyvíjejí a na trh se dostávají neustále nové materiály, s nimiž ruku v ruce přicházejí i nové možnosti pro ... Naší specialitou jsou okrasné zahrady ... Moderní zahrady od projektu k realizaci • Guttulla ... ... Naší specialitou jsou okrasné zahrady a zahrady na klíč k novostavbám. Provádíme také revitalizace stávajících zahrad, které můžeme obohatit o elegantní vodní prvky jako jsou jezírka nebo kask...SOUVISEJÍCÍ KNIHY