Loď skupiny: Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii

Loď skupiny: Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii - Zdeněk Rieger | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Rieger
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Loď skupiny: Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Loď skupiny: Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Rieger. Číst Loď skupiny: Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapiiZkušený rodinný a skupinový terapeut přibližuje způsob vedení ambulantní skupinové psychoterapie. Teorii, která popisuje fáze skupinové dynamiky, provází příběh psychoterapeutické skupiny, která se jako loď vydala na obtížnou cestu sebeobjevování. Díky autorovu citu pro metaforu a schopnosti skloubit teoretické poznatky s lidskými příběhy je kniha cennou příručkou pro terapeuty přemýšlející o efektivním a jedinečném stylu své práce s lidmi a jejich psychikou. Text knihy je zároveň srozumitelný i laikům, kteří si chtějí udělat představu o psychoterapeutických přístupech.Kniha je určena psychologům, psychoterapeutům, studentům psychologie i zájemcům o psychoterapii.


...ce pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii Zkušený rodinný a skupinový terapeut přibližuje způsob vedení ambulantní skupinové psychoterapie ... KNA B2B - f.kna.cz ... . Teorii, která popisuje fáze skupinové dynamiky, provází příběh psychoterapeutické skupiny, která se jako loď vydala na obtížnou cestu sebeobjevování. Díky autorovu citu pro metaforu a schopnosti skloubit ... Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapiiZkušený rodinný a skupinový terapeut přibližuje způsob vedení ambulantní skupinové psychoterapie. Teorii, která popisuje fáze skupinové dynamiky, provází příběh psychoterapeutické skupiny, která se jako loď vydala na obtížnou cestu sebeobjevování. ... Kniha: Loď skupiny - Rieger; Zdeněk | Knihy.ABZ.cz ... . Teorii, která popisuje fáze skupinové dynamiky, provází příběh psychoterapeutické skupiny, která se jako loď vydala na obtížnou cestu sebeobjevování. Inspirace pro současné i budoucí lodivody ve skupinové terapii Zdeněk Rieger Popis kniha , hmotnost: 0,2600 kg , více RIEGER, Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY