Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory

Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory - Ivan Klíma | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Klíma. Číst Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová povídková sbírka Ivana Klímy je věnována většinou ženským hrdinkám. Některé z nich jsou bezelstné, nepůvabné a nesebevědomé bytosti, které v touze po lásce zapřou samy sebe, aby poté, co si urvaly něco štěstí s mužem, o kterého vlastně ani nestály, zůstaly stejně osamělé jako předtím, navíc se strachem nebo hrůzou, které jim takový vztah přinesl. Jiné jsou naopak „dračice“, naklonované ženy „barbíny“, ženy podnikatelky, ženy dobyvatelky slasti, pro niž jsou schopny všeho, i zločinu. Označení horory v podtitulu této knihy znamená, že hrůza je nám v patách, jen ji nazvat pravým jménem.


...ct povídek seskupených pod názvem Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory jsou knihou Ivana Klímy, která vypráví především o ženských hrdinkách ... Knihy Academia, fantasy, sci-fi, horory - Heureka.sk ... . Některé ženy jsou zde zobrazeny jako „neskutečné mrchy", jiné „dračiče", ale i „nesebevědomé husy". Skoro všechny ženy touží po lásce. Horory; Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory. ... které jim takový vztah přinesl. Jiné jsou naopak „dračice", naklonované ženy „barbíny", ženy podnikatelky, ženy dobyvatelky slasti, pro niž jsou schopny všeho, i zločinu. Označen.. H ... Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory - Kniha (2007 ... ... . Jiné jsou naopak „dračice", naklonované ženy „barbíny", ženy podnikatelky, ženy dobyvatelky slasti, pro niž jsou schopny všeho, i zločinu. Označen.. Horory jen malé a bez tajemství Ivan Klíma: Miláčkové chřestýši a jiné ženské horory.Academia, Praha, 2007, 168 s. Ivan Klíma je ve světě - zvláště pak anglosaském - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY