Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu

Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu - Michio Kaku | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michio Kaku
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michio Kaku. Číst Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika na počátku 21. století. Ukazuje, že žijeme ve zlaté éře kosmologie: astronomické observatoře a družice poskytují záplavu unikátních dat, zatímco teoretikové čím dál odvážněji spekulují o zrození našeho kosmu, existenci paralelních světů, cestování v čase i o konečném osudu vesmíru.


... světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu Michio Kaku Nakladatelé: Argo , Dokořán 2007 Kniha: Paralelní světy -- Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu - Michio Kaku ... Michio Kaku: Paralelní světy - bazar | OdKarla.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Paralelní světy Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu. Michio Kaku; rok vydání - 2007. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 499 K č. Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, ... Paralelní světy: Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a ... ... . Michio Kaku; rok vydání - 2007. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 499 K č. Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika ... Michio Kaku Paralelní světy Putování vesmírem, vyššími dimenzemi a budoucností kosmu V tuto chví...SOUVISEJÍCÍ KNIHY