Anna chce skočit

Anna chce skočit - Lucie Lomová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Lomová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna chce skočit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anna chce skočit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Lomová. Číst Anna chce skočit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anna chce skočit je originální příběh Lucie Lomové o obyčejné ženě a jejích velmi neobyčejných dobrodružstvích. Mnohovrstevný román, trochu detektivka, trochu love story, trochu road movie, trochu intimní deník a také velmi vtipný komiks, nakreslený jednoduchým stylem zato s plnokrevnou fantazií. Odlehčený, hluboký a magický zároveň. Energicky rytmizovaný, žensky jemný, dětsky zábavný a dospěle chytrý. Po velkém úspěchu ve Francii (vznikla pro nakladatelství uznávaného francouzského teoretika komiksu T. Groensteena) se konečně dočkávají i čeští čtenáři.


...hce skočit je originální příběh Lucie Lomové o obyčejné ženě a jejích velmi neobyčejných dobrodružstvích ... Lucie Lomová: Knihy - books ... . Mnohovrstevný román, trochu detektivka, trochu love story, trochu road movie, trochu intimní deník a také velmi vtipný komiks, nakreslený jednoduchým stylem zato s plnokrevnou fantazií. Anna chce skočit je originální příběh Lucie Lomové o obyčejné ženě a jejích velmi neobyčejných dobrodružstvích. Mnohovrstevný román, trochu detektivka, trochu love story, trochu road movie, trochu intimní deník a také velmi v ... Anna chce skočit - Lucie Lomová | Knihy Dobrovský ... . Mnohovrstevný román, trochu detektivka, trochu love story, trochu road movie, trochu intimní deník a také velmi vtipný komiks, nakreslený jednoduchým stylem zato s plnokrevnou fantazií. Anna chce skočit je originální příběh Lucie Lomové o obyčejné ženě a jejích velmi neobyčejných dobrodružstvích. Mnohovrstevný román, trochu detektivka, trochu love story, trochu road movie, trochu intimní deník a také velmi vtipn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY