Hodnocení - Management do kapsy 12

Hodnocení - Management do kapsy 12 - Frank Scott-Lennon | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Scott-Lennon
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodnocení - Management do kapsy 12.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hodnocení - Management do kapsy 12 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Scott-Lennon. Číst Hodnocení - Management do kapsy 12 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kapesní příručka podnětů a zásad na cíl zaměřeného a osobu rozvíjejícího postupu hodnocení a řízení výkonnosti na pracovišti. Kniha představuje praktický postup, jak stanovit hodnotící systém a jak hodnocení na pracovišti provádět. Ukazuje, jak si určit pracovní cíle a oblasti klíčových výsledků, jak postupovat, aby cíle byly jasně dosažitelné, nebo jak strukturovat a řídit pohovory o výkonnosti. F. Scott-Lennon se zabývá poradenstvím, získal Ph.D. na britské Cranfield University v oblasti výzkumu organizací a aplikace týmového přístupu v jejich rozvoji.


...ent do kapsy 12 Kapesní příručka podnětů a zásad na cíl zaměřeného a osobu rozvíjejícího postupu hodnocení a řízení výkonnosti na pracovišti ... Hodnocení a recenze | DSC-RX100M6 | Fotoaparáty | Sony CZ ... . Kniha představuje praktický postup, jak stanovit hodnotící systém a jak hodnocení na pracovišti provádět. Ukazuje, jak si určit pracovní cíle a oblasti klíčových výsledků, jak postupovat, aby cíle byly jasně ... Hodnocení - Management do kapsy 12 Autor: Scott-Lennon, Frank Nakladatel: Portál EAN: 9788073672164 ISBN: 978-80-7367-216-4 Originál: Appraisals Pocketbook Překlad: Foltýn, Jiří Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 14,5 × 10 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Management do kapsy 12 Kapesní příručka podnětů a zásad na cíl zaměřeného a osobu rozvíjející ... Hodnocení - Management do kapsy 12 - Frank Scott-Lennon ... ... . vydání) Management do kapsy 12 Kapesní příručka podnětů a zásad na cíl zaměřeného a osobu rozvíjející...SOUVISEJÍCÍ KNIHY