Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat

Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat - Daniel Mapel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Mapel
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Mapel. Číst Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvířecí esence Daniela Mapela navazují na tradici květových esencí a zaplňují obrovskou mezeru v nabídce prostředků pro vibrační uzdravování psychických, psychosomatických a fyzických obtíží. Kniha je doplněna sadou 82 inspiračních karet s afirmacemi , které vám pomohou při výběru vhodných esencí. Kniha je díky souhlasu autora s provedením řady úprav textu nejkompletnějším materiálem o zvířecích esencích a obsahuje dokonce i informace, které v americkém originálu chyběly! V posledních letech vibrační esence jako např. květové a různé homeopatické připravky získaly význačné postavení ve světě celostního léčení. Vibrační esence jsou charakteristické svou energetickou povahou - každá esence nese energetický otisk - vibraci - substance, ze které byla odvozena. Esence pracují interaktnivně s naší frekvencí a energií, pomáhají obnovit rovnováhu, podpořit vitalitu a také duchovní vývoj. Autor, Daniel Mapel, M.A., je samotným zakladatele firmy Wild Earth, výrobce zvířecích esencí (Wild Earth Animal Essences ). Wild Earth Animal Essences jsou výsledkem nedávného vývoje vibračních esencí. Každá z osmdesáti osmi zvířecích esencí nese vibrační otisk a energii určitého konkrétního zvířecího druhu (delfína, orla, motýla, atd.). Tyto přípravky slouží při emocionálním uzdravování a duchovním vývoji, každá ze zvířecích esencí má svou unikátní energii a nabízí nám své dary. Více o esencích se můžete dozvědět a esence zakoupit na www.e-esence.cz.Kniha je vhodná pro každého, kdo chce poznat zvířecí esence a jejich prostřednictvím i sám sebe. Dále pro léčitele, konzultanty a terapeuty, kteří pracují s esencemi, poskytují různé masáže, případně se zabývají šamanismem. Je také vhodný pro lékaře, homeopaty a všechny příznivce přirozeného a přírodního způsobu léčení. Potěší každého, kdo se chce napojit na zvířata jako součást své duchovní a sebeozdravné cesty, ale i ty, kterým záleží na jejich blízkých a na jejich spokojeném životě.


... každého, kdo se chce napojit na zvířata jako součást své duchovní a sebeozdravné cesty, ale i ty, kterým záleží na jejich blízkých a na jejich spokojeném životě ... DOC Sekty a Nová Náboženská Hnutí ... . (léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat : wild earth animal essences) Do srdce divočiny: Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat Daniel Mapel Nakladatel: Anag 2007 Kupte knihu Do srdce divočiny od Daniel Mapel na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Do srdce divočiny -- Léčení a osobní transformace s ese ... Esence zvířat | lenkabicencova.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Do srdce divočiny -- Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně žijících zvířat Mapel Daniel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Do srdce divočiny -- Léčení a osobní transformace s esencemi svobodně ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY