Najdu si tě

Najdu si tě - Lisa Kleypas | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Kleypas
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Najdu si tě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Najdu si tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Kleypas. Číst Najdu si tě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Julii Wentworthové leží celý Londýn u nohou. Krásná a šarmantní herečka se hřeje na výsluní divadelního světa a dostává se jí plnými hrstmi všeho, po čem kdy toužila. Nikdo netuší, že obletovaná diva má zdrcující tajemství: manžela, jehož nezná, bojí se o něm jen zmínit... a především ho nemůže milovat. Celé roky hledal markýz Damon Savage neznámou ženu, s níž ho nekompromisní rodiče oženili proti jeho vůli. Nechtěl nic víc než právně ukončit vynucené manželství a zařídit si život po svém. Pak ovšem ke svému úžasu zjistí, že jeho manželkou je opěvovaná herečka, z níž si hodlal udělat svou milenku! Julie s Damonem se ocitají v nelehké situaci: nalezli v sobě sice zalíbení, ale ač jsou před zákonem svoji, ve skutečnosti si nebyli souzeni. Julie se zdráhá vzdát postavení divadelní hvězdy pro téměř neznámého muže, Damon váhá, zda je pro muže v jeho postavení dobré spojit život s herečkou. Bylo by moudřejší poslechnout rozum, nebo na něj nedbat a nechat se vést hlasem srdce?


...e jsem nenašel originál tady na YT tak ho sem dávám ... Capitol Theatre: Najdu si tě - Lisa Kleypas | Databáze knih ... . Song Já si tě stejně najdu od Pestalozzi z alba Zařiď to z r. 1992. Nejnavštěvovanější český internetový portál nabízející vyhledávač, e-mail, aktuální zprávy, předpověď počasí a odkazy, které se mohou hodit. Stará originální skladba od známého interpreta "AMCA". Většinu lidí mrzí, když se jejich oblíbená skladba odebere, hledají důvody ' Proč se tak stalo?'. Pak o několik hodin nebo ... Provided to YouTube by ... Najdu si tě! | NemravnáSeznamka.cz ... . Pak o několik hodin nebo ... Provided to YouTube by Supraphon Já si tě najdu · Flop · Karel Zich Supraphon hraje ... První láska a další ze 70. let ℗ 1978 SUPRAPHON a.s. Released on: 2015-07-10 Au...SOUVISEJÍCÍ KNIHY