Dvě miniatury

Dvě miniatury - Fjodor Michajlovič Dostojevskij | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvě miniatury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvě miniatury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fjodor Michajlovič Dostojevskij. Číst Dvě miniatury Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje dvě povídky Polzunkov a Román v devíti dopisech. Tyto dva drobné skvosty z povídkové tvorby Dostojevského přibližují čtenářům další z galerie petrohradských postaviček. Polzunkov sestává obětí kruté hry svého prohnaného nadřízeného a vinou své naivity přichází nejen o všechny peníze, ale i o nevěstu a ocitá se na samém dně. Také v Románu v devíti dopisech se hraje o přátelství mužů a o čest ženy: tentokrát vítězí lstí žena, které se podaří zatajit nevěru.


...niatury od Fjodor Michajlovič Dostojevskij v KNIHCENTRUM ... Dvě miniatury | O2 Knihovna ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Dvě miniatury -Palackého mozek a Bezcenný válečník. Posted on 27 června, 2015 by vlkp. napsali Edita a L.C. staré dobré pořekadlo praví, že zásady / a zákony/ jsou zejména k tomu, aby se porušovaly…. Tohle mi kdysi objasnil jeden kolega v práci, hned druhý den, co jsem nastoupil po dokončení školy. Bylo to pře 40 roky a ... Kniha obsahuje dvě povídky ... Dvě miniatury ... . Bylo to pře 40 roky a ... Kniha obsahuje dvě povídky Román v devíti dopisech a Plazunkov. Tyto dva drobné skvosty z povídkové tvorby Dostojevského přibližují čtenářům další z galerie petrohradských postaviček. Plazunkov se stává obětí kruté hry svého prohnaného nadřízenéh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY