Nefritový trůn: Temeraire 2.

Nefritový trůn: Temeraire 2. - Naomi Noviková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Naomi Noviková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nefritový trůn: Temeraire 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Nefritový trůn: Temeraire 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naomi Noviková. Číst Nefritový trůn: Temeraire 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl fantasy cyklu Temeraire. Čína v něm zjistí, že její vzácný dar určený Napoleonovi padl do britských rukou.Rozzlobené čínské poselstvo žádá, aby byl neobyčejný tvor vrácen, kapitán Laurence se ovšem odmítne podvolit. Za neposlušnost mu hrozí šibenice, a tak mu nezbude, než aby se vydal se svým dračím svěřencem Temerairem zpět na Dálný východ, na cestu provázenou nevýslovnými nebezpečenstvími a spletitými úklady. Když však dvojice po strastiplné pouti konečně dorazí ke dvoru čínského císaře, překvapí ji tam ještě strašlivější skutečnosti a nebezpečnější nástrahy.


...ový trůn: Temeraire 2. Naomi Noviková Nakladatelé: Argo , Triton 2007 Hledáte Nefritový trůn od Naomi Noviková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Nefritový trůn / Nejlevnější knihy ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Nefritový trůn -- Temeraire 2.díl - Naomi Noviková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nefritový trůn -- Temeraire 2.díl - Naomi Noviková. Kniha Nefritový trůn ... napsaná kniha.jediná věc co mi nesedí je drak na obalce,na obalce 1 dílu se dá předpokládat že ten drak je Temeraire,ovšem na obalkách 2,3,4,5, ... Nefritový trůn - Naomi Novik - Megaknihy.cz ... . Kniha Nefritový trůn ... napsaná kniha.jediná věc co mi nesedí je drak na obalce,na obalce 1 dílu se dá předpokládat že ten drak je Temeraire,ovšem na obalkách 2,3,4,5,dílu je drak jiny,nevite někdo co jeto za draka.podlemě je temeraire jen na přebalu prvního dílu,byla bych nesmírně vděčná kdyby mi to někdo objasnil ... Nefritový trůn - Temeraire - díl 2. Naom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY