Propedeutika vnitřního lékařství: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy

Propedeutika vnitřního lékařství: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy - Ladislav Chrobák, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Chrobák,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Propedeutika vnitřního lékařství: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Propedeutika vnitřního lékařství: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Chrobák,. Číst Propedeutika vnitřního lékařství: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato zcela přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla používána na všech lékařských fakultách. Publikace byla a je studenty hodnocena za didakticky nejlepší ze současně dostupných učebnic pro vstup do základního klinického oboru. Studenti se tak systematicky seznamují naprosto srozumitelným a názorným způsobem s fyzikálním vyšetřením a interpretací získaných nálezů. Publikace provází medika jak po dobu studia, ale plně ji využije i ve své budoucí lékařské praxi. Knihu ocení i mnozí pedagogové. Po opakovaných reedicích přistoupili autoři k aktualizaci a doplnění prakticky všech kapitol o poslední poznatky. Zcela nová a ojedinělá je u učebnice tohoto druhu i část se zkušebními otázkami – testy mnohočetného výběru, které umožní studentovi ověřit si jeho znalosti.


...tika vnitřního lékařství Zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 ... Propedeutika vnitřního lékařství - Moravian Library ... ... Podnázev: Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy Tato zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního ... Kniha: Propedeutika vnitřního lékařství -- Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy - Ladislav Chrobák; kolektiv Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. ... E-kniha: Propedeutika vnitřního lékařství (Ladislav ... ... ... Kniha: Propedeutika vnitřního lékařství -- Nové, zcela přepracované vydání doplněné testy - Ladislav Chrobák; kolektiv Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Všechny informace o produktu Kniha Propedeutika vnitřního lékařství, Nové, zcela přepracované vydání, doplněné testy, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY