Encyklopedie Keltů v Čechách. Dodatky

Encyklopedie Keltů v Čechách. Dodatky - Jiří Waldhauser | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Waldhauser
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie Keltů v Čechách. Dodatky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie Keltů v Čechách. Dodatky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Waldhauser. Číst Encyklopedie Keltů v Čechách. Dodatky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2001 vyšla Encyklopedie Keltů v Čechách a dočkala se už tří dotisků. Bohatě ilustrované Dodatky přinášejí shrnutí výzkumů v letech 2000–2006, kdy bylo mj. nalezeno dalších 180 lokalit na území Čech s keltskými nálezy či sídlišti. Autor rekapituluje všechny dosažené pokroky na poli bádání o Keltech u nás a v závěru přináší i abecední soupis 1 720 lokalit v Čechách s registrovanými keltskými nálezy.


...edie Keltů v Čechách Dodatky . V roce 2001 vyšla Encyklopedie Keltů v Čechách a dočkala se už tří dotisků ... Historie Keltů v Čechách | LovecPokladu.cz ... .Bohatě ilustrované Dodatky přinášejí shrnutí výzkumů v letech 2000-2006, kdy bylo mj. nalezeno dalších 180 lokalit na území Čech s keltskými nálezy či sídlišti. V roce 2001 vyšla Encyklopedie Keltů v Čechách a dočkala se už tří dotisků. Bohatě ilustrované Dodatky přinášejí shrnutí výzkumů v letech 2000-2006, kdy bylo mj. nalezeno dalších 180 lokalit na území Čech s keltskými nálezy či sídlišti. V pořadí již 3. dotisk unik ... Encyklopedie Keltů v Čechách - Jiří Waldhauser | KOSMAS.cz ... ... . nalezeno dalších 180 lokalit na území Čech s keltskými nálezy či sídlišti. V pořadí již 3. dotisk unikátní encyklopedie, která zachycuje nejen na 3 000 lokalit spojených s přítomností Keltů na našem území (hroby, pohřebiště, oppida, vesnice, jednotlivé nálezy keramiky, zbraní, šperků a podobně), ale i pojednává o dějinách Keltů v Čechách, jejich životě včetně zaměstnání, náboženství, kultury a nezapomíná ani na čtenáře,... V roce 2001 v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY