Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti

Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti - Jonathan Glancey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jonathan Glancey
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan Glancey. Číst Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dokonalý vizuální průvodce. S ním objevíte 5 000 let architektonického stylu, slohu a způsobu staveb od letišť po zikkuraty.Fascinující ilustrace vás přenesou přímo do srdce nejpozoruhodnějších budov světa.Prozkoumejte materiály a techniku, které formují budovy, rozpoznejte klíčové prvky a dekorativní znaky každého architektonického slohu.Podnikněte architektonické turné k poznání budov západního světa, Blízkého východu, Indie, Číny a Japonska.


...ektura.Největší budovy světa,historie a styly,architekti,Dokonalý vizuální průvodce ... Největší dřevostavba v USA | ASB Portal ... . Objevíte s ním 5 000 let architektonického stylu, slohu a způsobu staveb od letišť po zikkuraty. Architektura: Největší budovy světa - Historie a styly - Architekti Jonathan Glancey Nakladatel: Slovart 2007 Česká architektura, či přesněji architektura v Česku je pojem, který zahrnuje množství významných historických i moderních architektonických památek v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.Od prvních počátků do současnosti jsou v ní zastoupeny snad všechny historické sty ... Architektura ... .Od prvních počátků do současnosti jsou v ní zastoupeny snad všechny historické styly, najdeme mezi nimi mnoho památek z různých historických období. Historie architektury začíná v období, kdy se lidé poprvé pokusili stavět, v prehistorickém období měla většina staveb pouze symbolický účel náboženského charakteru. Později se prosadila pohřební architektura, kdy postupně byly stále honosněji pohřbíváni náčelníci, či ji...SOUVISEJÍCÍ KNIHY