Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III: Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie

Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III: Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III: Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III: Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III: Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena především studentům a vyučujícím SZŠ - obor zdravotnický asistent a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství, zejména ošetřovatelství v klinických oborech, které se vyučují ve třetím a čtvrtém ročníku SZŠ. Obsahem této třetí části učebnice je ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví, psychiatrii a onkologii. Studenti po prostudování knihy prokáží znalost základních teoretických poznatků o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění a stavů. Nabytí těchto vědomostí jim umožní posoudit a popsat potřeby pacientů i plánovat a realizovat ošetřovatelskou péči.


... třetího dílu učebnice je Slezáková Lenka a kolektiv ... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III ... ... . Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III. gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie. Moderní základní učebnice ošetřovatelských postupů a témat z předmětu Ošetřovatelství pro žáky oboru zdravotnický asistent. Ošetřovatelství pro střední zdravotnické školy III - Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatr Doplněné vydání úspěšné učebnice přináší základní teoretické poznatky o příčinách, projevech a léčbě nejčastějších onemocnění voborech gynekologie a... P16-P22 převzaty z knihy Slezáková, L. a kolektiv: ... Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III ... ... ... P16-P22 převzaty z knihy Slezáková, L. a kolektiv: Ošetřovatelství pro zdravotnické asistenty III - Gynekologie a porodnictví, onkologie, psychiatrie. Praha: Grada Pu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY