V zápasech za Boží věc: Vzpomínky, texty a rozhovory

V zápasech za Boží věc: Vzpomínky, texty a rozhovory - Oto Mádr | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Oto Mádr
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V zápasech za Boží věc: Vzpomínky, texty a rozhovory.pdf


Chcete si knihu přečíst?V zápasech za Boží věc: Vzpomínky, texty a rozhovory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oto Mádr. Číst V zápasech za Boží věc: Vzpomínky, texty a rozhovory Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vychází u příležitosti 90. narozenin významného českého teologa a bojovníka za svobodu myšlení a života v době komunistické totality. Oto Mádr zde publikuje především své čtenářskou veřejností už dlouho očekávané vzpomínky. Ty jsou doplněny třemi rozhovory, v kterých se dozvíme více o jeho životě, postojích a životních hodnotách. Další část knihy se věnuje jeho tvorbě. Ukázky z Mádrových teologických prací byly vybrány z aktuálně významných přednášek a statí, které autor uveřejnil u nás a v zahraničí od roku 1990 do současnosti. Na tyto texty navazují dva pohledy na jeho dílo očima kolegů. V závěru čtenář nalezne Mádrovu bibliografii.


...sech za Boží věc. Oto Mádr, V zápasech za Boží věc ... PDF Akce „Teolog" ... .Vzpomínky, texty a rozhovory, Praha 2007. Ke stažení: V zápasech za Boží věc (PDF, 103 MB). OBSAH Kniha: V zápasech za Boží věc Autor: Oto Mádr. Kniha vyšla u příležitosti 90. narozenin významného českého teologa a bojovníka za svobodu myšlení a života v době komunistické totality (vzpomínky, texty a rozhovory) Titul doručujeme za 4 ... V zápasech za Boží věc Vzpomínky, texty a rozhovo ... Křesťanství v současném světě - Teologické texty ... ... V zápasech za Boží věc Vzpomínky, texty a rozhovory. Autor: Mádr Oto Kniha vyšla u příležitosti 90. narozenin významného českého teologa a bojovníka za svobodu myšlení a života v době komunistické totality Vzpomínky, texty a rozhovory. Kniha vyšla u příležitosti 90. narozenin významného českého teologa a bojovníka za svobodu myšle...SOUVISEJÍCÍ KNIHY