Princezna a kouzelný medailonek

Princezna a kouzelný medailonek - Nick Ellsworth | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Nick Ellsworth
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Princezna a kouzelný medailonek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Princezna a kouzelný medailonek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Ellsworth. Číst Princezna a kouzelný medailonek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Princezna Anička dostane k narozeninám od svého otce, krále, jako dárek kouzelný medailonek. Zlá čarodějnice jí šperk však ukradne a pak unese také princeznu, aby se dověděla kouzelné zaklínadlo. A jak pohádkový příběh skončí? Anička má dobré srdce, a tak použije kouzelnou sílu medailonku na záchranu svého nového přítele – a za svou dobrotu je posléze odměněna. Tento napínavý příběh okouzlí každé dítě.


...a Anička dostane k narozeninám od svého otce, krále, jako dárek kouzelný medailonek ... Zvonek z koralku navod | Sleviste.cz ... . Zlá čarodějnice jí šperk však ukradne a pak unese také princeznu, aby se dověděla kouzelné zaklínadlo. Princezna Anička dostane k narozeninám od svého otce, krále, jako dárek kouzelný medailonek. Zlá čarodějnice jí šperk však ukradne a pak unese také princeznu, aby se dověděla kouzelné zaklínadlo. Princezna a kouzelný medailonek, autor: Nick Ellsworth, rok vydání: 2007 Antikvariá ... Nick Ellsworth | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Princezna a kouzelný medailonek, autor: Nick Ellsworth, rok vydání: 2007 Antikvariát s více než 30 853 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Inzerát PRINCEZNA A KOUZELNÝ MEDAILONEK v okrese Hlavní město Praha, cena 79Kč, od cerivi1 na Sbazar.cz. Popis: Do okénka se dá nalepit foto .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY