Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže

Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže - Avi | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Avi
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Avi. Číst Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Romantický historický román ze středověké Anglie 1377.Pohnuté osudy venkovského chlapce Kryšpína, kolem něhož se spřádají sítě intrik. Nařkli jej z loupëže, ačkoli nic neukradl, obvinili ho z vraždy, kterou nespáchal, a vypsali odměnu za jeho dopadení. Jako "vlčí hlava" mohl být beztrestně zabit. Zoufalý a hladový nachází přítele, který se stane jeho ochráncem, potulného žongléra. Jejich vztah se promění v silné pouto, jak spolu sdílejí všechna dobrodružství a pronásledování. Přátelství a svoboda, které spolu vybojují, se stanou jejich nejcennějším vlastnictvím - cennějším než všechny dědické nároky a bohatství.Autorovi poskytl příběh dokonalou příležitost k dramatickým situacím, plných akčních scén a soubojů, podařilo se mu vykreslit nejen živé postavy, ale i věrohodný a přesvědčivý obraz doby a tehdejšího způsobu života.


...lčí hlava aneb Tajemství olověného kříže Autor: AVI Romantický historický román ze středověké Anglie roku 1377 ... Jan Klíma | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... .Pohnuté osudy venkovského chlapce Kryšpína, kolem něhož se spřádají sítě intrik. Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže Autor: Avi Nakladatel: Albatros EAN: 9788000019161 ISBN: 978-80-00-01916-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže kniha od: Edward Irving Wortis. 83 % ... Kniha Vlčí hlava an ... Inzeráty hlava - Bazar knih - Sbazar.cz ... . vydání) Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže kniha od: Edward Irving Wortis. 83 % ... Kniha Vlčí hlava aneb tajemství olověného kříže je v. Přečtených: 28x: Doporučených: 1x: Knihotéce: 7x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY