Příběhy českých knížat a králů

Příběhy českých knížat a králů - Alena Ježková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Ježková
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy českých knížat a králů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy českých knížat a králů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Ježková. Číst Příběhy českých knížat a králů Online je nyní tak snadné!

POPIS


O knížeti Boleslavovi II. a biskupu Vojtěchovi, o knížeti Oldřichovi a Boženě, o knížeti Břetislavovi a Jitce, o králi Vladislavovi I. a statečných českých rytířích, o Anežce české, o železném a zlatém králi Přemyslu Otakarovi II., o králi Václavovi II. a rytíři Závišovi z Falkenštejna, o králi Janu Lucemburském a Elišce Přemyslovně, o českém králi a římském císaři Karlu IV. Devět historických příběhů přibližuje život a vládu českých panovníků. Autorka Alena Ježková dokáže představit velikány české historie jako živoucí lidské bytosti, prožívající, stejně jako my, svá vítězství, zklamání, prohry, radost, lásku i nenávist, tápaní a pochyby. Prožitek z napínavých dějů české minulosti umocňuje vědomí, že se ony souboje, bitvy, útěky z vězení v převleku, únosy a intriky skutečně staly. Dějepis se náhle stává dramatickou a nesmírně zajímavou disciplínou také díky zanícené interpretaci Jana Potměšila a sourozenců Kryštofa Rímského i jeho sester Kristýny a Jenůfy Bokových.


...hy českých knížat a králů. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Příběhy českých knížat a králů | ČTEnářův SYmpatický RÁDce ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Chci moc poděkovat za tuto knihu. Vzdělávám děti doma a mohu říct, že je úžasné, jak právě díky této knize mohli moji kluci vplout do reálného ... Příběhy českých knížat a králů. Čtenářské recenze (1) Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Chci moc poděkovat za tuto knihu. Vzdělávám děti doma a mohu říct, že je úžasné, j ... Audiokniha Příběhy českých knížat a králů - Audioknihy ke ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Chci moc poděkovat za tuto knihu. Vzdělávám děti doma a mohu říct, že je úžasné, jak právě díky této knize mohli moji kluci vplout do ... Album Ježková: Příběhy českých knížat a králů. Umělec Jan Potměšil, Kryštof Rímský, Kristýna Boková a Jenovéfa Boková. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY