Pověsti od řeky Smědé: Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor

Pověsti od řeky Smědé: Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor - Eva Koudelková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Koudelková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pověsti od řeky Smědé: Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pověsti od řeky Smědé: Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Koudelková. Číst Pověsti od řeky Smědé: Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor Pověsti od řeky Smědé obsahuje výběr z lidových vyprávění, vztahujících se k severozápadní západní části Jizerských hor a zvláště k Frýdlantsku. Texty pocházejí z německých originálů, protože převážnou část obyvatelstva těchto oblastí tvořilo německé etnikum. Některé z pověstí knihy jsou známé už z dřívějších souborů vydaných v češtině, mnohé se však dostávají k českému čtenáři vůbec poprvé a upozorňují na zvláštnosti této oblasti.


...ověsti od řeky Smědé Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor - Eva Koudelková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Majovyhonzik - obyčejné neobyčejným pohledem | Nejen ... ... . Pověsti od řeky Smědé. Kdo napsal knihu Pověsti od řeky Smědé? Autorem je Eva Koudelková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Pověsti z Broumovska 2000; Babiččina vyprávění (lidové pověsti z Orlických hor) 2006; Pověsti z kraje sklářů 2004; Od Homole k Hejšovině: Lidová vyprávění z kladského pomezí 2006; Pověsti od řeky Smědé 2007; všech 23 knih autora. Kniha ... 1/2015 - Hejnice - Děti ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Pověsti z Broumovska 2000; Babiččina vyprávění (lidové pověsti z Orlických hor) 2006; Pověsti z kraje sklářů 2004; Od Homole k Hejšovině: Lidová vyprávění z kladského pomezí 2006; Pověsti od řeky Smědé 2007; všech 23 knih autora. Kniha Pověsti od řeky Smědé je v Eva Koudelková: Pověsti od řeky Smědé. Lidová vyprávění z Frýdlantska a Jizerských hor listopad 2007. Soubor obsahuje výběr z lidových vyprávěn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY