Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí.

Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí. - Michael Largo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Largo
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí..pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Largo. Číst Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať chceme, nebo ne, každý z nás jednou zemře. Obsáhlá encyklopedie Michaela Larga vám poskytne nejen zevrubné informace o tom, z jakých příčin lidé dnes umírají, ale i jedinečnou příležitost se smrti zasmát, dokud jste ještě naživu. V abecedním pořadí uvádí ty nejčastější i nejnepravděpodobnější způsoby úmrtí doplněné statistikami, citáty či veršovanými epitafy a také množstvím ilustračních fotografií. Naleznete zde na tři sta hesel, od alkoholismu a anorexie přes létající krávy či škytavku až po zábavní parky a zubní protézy; od těch smrtelně vážných až po (smrtelně) absurdní a nechtěně komické. Kniha získala Cenu Brama Stokera, udělovanou za nejlepší díla hororového žánru, v kategorii literatury faktu.


...ejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí 2008 Velikáni v moci démonů 2009 Kniha Jak odejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí je v Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí ... SEZNAM KNIH - Knihkupectví Hledající ... . Michael Largo ... Jak odejít na věčnost Autor: Largo, Michael Nakladatel: Area EAN: 9788087124376 ISBN: 978-80-87124-37-6 Originál: Final Exit Překlad: Slunéčková, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 480 stran, česky - informace k inzerátu... Víno : ilustrovaná encyklopedie kniha od: Stuart Walton. 87 % ... Jak odejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí. Zlatý fond světové kinematografie. Štítky. víno encyklopedie. Autor a jeho další knihy. ... Ši ... Marci Shimoffová, Carol Klineová: ŠŤASTNÍ BEZ PRÍČINY ... ... ... Víno : ilustrovaná encyklopedie kniha od: Stuart Walton. 87 % ... Jak odejít na věčnost : ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí. Zlatý fond světové kinematografie. Štítky. víno encyklopedie. Autor a jeho další knihy. ... Ši...SOUVISEJÍCÍ KNIHY