Kámen a flétna a to ještě není všechno III.: Kniha třetí - Faun

Kámen a flétna a to ještě není všechno III.: Kniha třetí - Faun - Hans Bemmann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hans Bemmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kámen a flétna a to ještě není všechno III.: Kniha třetí - Faun.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kámen a flétna a to ještě není všechno III.: Kniha třetí - Faun ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Bemmann. Číst Kámen a flétna a to ještě není všechno III.: Kniha třetí - Faun Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí pokračování alegorického příběhu líčí další obtížné hledání tajemství kamene, který hrdina Naslouchač kdysi získal od svého dědečka Jemného Flétnisty. Zdá se, že se v podobě fauna s kozlíma nohama ztrácí v hlubokém, temném lese, bloudí a propadá zoufalství. Po mnoha strádáních dochází k přesvědčení, že lidské poznání je nekonečné. Ve světle své pestré minulosti se stává obrazem nesnadno uskutečnitelné lidské touhy po štěstí, poznamenané lží a zlobou, ale provázené i upřímnou touhou po pravdě. Když se Naslouchač před koncem opět setkává s Jemným Flétnistou, zjišťuje, že to, co se dosud o životě naučil, ještě zdaleka není všechno.


... flétna a to ještě není všechno III ... Knihy ... . Autor: Bemmann, Hans Nakladatel: Argo EAN: 9788072039500 ISBN: 978-80-7203-950- Originál: Stein und Flöte das ist noch nicht alles Překlad: Charvát, Radovan Popis: 1× kniha, vázaná, 400 stran, česky Rozměry: 15 × 20,5 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Kniha: Kámen a flétna a to ještě není všechno III. -- Kniha třetí - Faun - Hans Bemmann. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-sh ... Kniha Kámen a flétna a to ještě není všechno III. - Hans ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Kámen a flétna a to ještě není všechno III. ... Kámen a flétna a to ještě není všechno II. Kniha druhá - Sokolí dívka ... Kámen a flétna a to ještě není všechno III. - Kniha třetí - Faun Hans Bemmann. Kámen a flétna I. - Giza a její vlci ... Zmat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY