Postrach domu

Postrach domu - Jaroslav Hašek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Hašek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Postrach domu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Postrach domu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Hašek. Číst Postrach domu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Postrach domu přináší humoristické texty, které nevyšly v pramenném vydání Haškových spisů z let 1955–1973, a především další povídky a texty nově objevené. Jsou přetištěny z nalezených rukopisů a také z dobových časopiseckých otisků. Kromě toho jsou zastoupeny i texty Haškova pravděpodobného autorství, ale také povídky spjaté se jménem Haškovy ženy Jarmily, jež jsou rovněž připisovány Haškovi. Texty zahrnují období Haškových literárních počátků, dobu Haškova legionářského období a dokreslují rovněž obraz Haškova přátelství i manželství.


...ostrach domu přináší humoristické texty, které nevyšly v pramenném vydání Haškových spisů z let 1955-1973, a především další povídky a texty nově objevené ... Lucie, postrach ulice | OSOBNOSTI.cz ... . Jsou přetištěny z nalezených rukopisů a také z dobových časopiseckých otisků. Kniha Postrach domu přináší humoristické texty, které nevyšly v pramenném vydání Haškových spisů z let 1955-1973, a především další povídky a texty nově objevené. Jsou přetištěny z nalezených rukopisů a také z dobových časopiseckých otisků. Kromě toho jsou zastoupeny i texty Haškova pravděpodobného autorství ... Kniha P ... Lucie, postrach ulice (1984) - FDb.cz ... . Jsou přetištěny z nalezených rukopisů a také z dobových časopiseckých otisků. Kromě toho jsou zastoupeny i texty Haškova pravděpodobného autorství ... Kniha Postrach domu přináší humoristické texty, které nevyšly v pramenném vydání Haškových spisů z let 1955-1973, a především další povídky a texty nově objevené. Jsou přetištěny z nalezených r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY