Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy

Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy - Paul Allen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Allen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Allen. Číst Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Katyň - Stalinský masakr a triumf pravdy přináší pohnuté svědectví o nebývalé schopnosti lidí přestát ty nejnesnesitelnější formy tyranie. Je nejen dokonalou analýzou ničivého masakru v Katyni, ale současně i něco mnohem důležitějšího - je to hluboce působivé svědectví o duchovní síle obětí tohoto zločinu a o definitivním triumfu pravdy. Allen Paul se neskrývá se sympatiemi k polskému národu a chápáním jeho mentality. Ve snaze odhalit pravdu je neúmorný a důsledný... Katyň je pro něj symbolem celého tragického osudu Poláků za druhé světové války a především pak vražedné Stalinovy politiky.


... Stalinský masakr a triumf pravdy. Praha: Knižní klub, 2008 ... Katyň: Stalinský masakr a triumf pravdy | Edice Moderní Dějiny ... . 487 s. ISBN 978-80-242-1978-3. HARZ, Maria. Bibliografia zbrodni katyńskiej. Materiały z lat 1943-1993 = Bibliography of the Katyń Crime. Materials from 1943-1993. Warszawa: Wojskowy Instytut Historyczny ; Centralna biblioteka Wojskowa, 1993. 174 s. (polsky, anglicky) Knihu s názvem Katyň, Stalinský masakr a triumf pravdy vydal nyní v českém překladu Knižní klub. Jsou to strhující svědectví a příběhy, které svědč ... Katyň: Stalinský masakr a triumf pravdy | Knihkupectví PANT ... . Jsou to strhující svědectví a příběhy, které svědčí o barbarském pronásledování Poláků ze strany stalinského režimu, ale také o síle přežít, o historické zkušenosti Poláků z rusko-polských vztahů, o morální a ... Start your review of Katyň: Stalinský masakr a triumf pravdy. Write a review. Jun 01, 2010 Wanda rated it really liked it · review of another edition. Thank you Allen Paul. It is not often that a book is written by a non-Pole that cl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY