Mistrovství v PHP 5

Mistrovství v PHP 5 - Stig Saether Bakken, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stig Saether Bakken,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistrovství v PHP 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mistrovství v PHP 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stig Saether Bakken,. Číst Mistrovství v PHP 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jazyk PHP, jehož základy byly položeny teprve v roce 1995, se stal v krátké době nejpoužívanějším programovacím nástrojem webu. Schopnosti původně odlehčeného skriptovacího jazyka dovedl tým nadšených vývojářů postupem verzí v silný objektově-orientovaný jazyk, který si nezadá s Javou či platformou .NET ani při tvorbě aplikací ve firemní sféře. Tato publikace je dotiskem úspěšného bestselleru. V této knize vám tři význační tvůrci samotného PHP ukáží, jak vytěžit maximum z jeho tradičních schopností i posledních zdokonalení, a to v jakémkoli projektu bez ohledu na jeho rozsah či složitost. Po shrnutí základů PHP, principů tvorby webové aplikace a novinek PHP 5 už dají zasvěcenými náhledy do tajů jazyka a jeho stroje vyniknout technikám objektového programování, napojení na databáze a dokumenty XML, návrhovým vzorům, s nimiž ušetříte mnoho námahy, ale i skriptování z příkazové řádky a dalším možnostem. Oprávněnou pozornost věnují dosud opomíjeným technikám využívání už hotového kódu a softwarových řešení dalších programátorů – zejména repositáři PEAR, před odhalením jehož netušeného bohatství většina programátorů teprve stojí.


...istrovství světa ve fotbale FIFA: Oficiální historie (978-80-7585-077-5) Tato kniha představuje směrodatný a komplexní přehled všech dvaceti fotbalových mistrovství světa pořádaných pod hlavičkou FIFA, počínaje prvním turnajem v roce 1930 a konče brazilským šampionátem před čtyřmi lety ... Mistrovství ČR v Pokeru - Final Table - YouTube ... .Najdete v ní rovněž velkou spoustu úžasných fotografií, unikátních ... Mistrovství v PHP 5 Jazyk PHP, ktorého základy boli položené až v roku 1995, sa stal v krátkej dobe najpoužívanejším programovacím nástrojom webe.Schopnosti pôvodne odľahčeného skriptovacieho jazyka doviedol tím nadšených vývojárov postupom verzií v silný objektovo-orientovaný jazyk, ktorý si nezaostáva za javou alebo ... V Mistrovství najdete vše o PHP a MySQL, co k tvorbě webových aplikací potřebujete, na jednom místě. Dvojice aut ... Mistrovství v PHP5 - Programujte.com ... .Schopnosti pôvodne odľahčeného skriptovacieho jazyka doviedol tím nadšených vývojárov postupom verzií v silný objektovo-orientovaný jazyk, ktorý si nezaostáva za javou alebo ... V Mistrovství najdete vše o PHP a MySQL, co k tvorbě webových aplikací potřebujete, na jednom místě. Dvojice autorů s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY