Největší kniha nápadů pro malé slečny: Výtvarné tipy pro dívky

Největší kniha nápadů pro malé slečny: Výtvarné tipy pro dívky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Největší kniha nápadů pro malé slečny: Výtvarné tipy pro dívky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Největší kniha nápadů pro malé slečny: Výtvarné tipy pro dívky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Největší kniha nápadů pro malé slečny: Výtvarné tipy pro dívky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena dívkám od 8 do 12 let a nabízí jim přes 150 nápadů, které si snadno vyrobí samy, s pomocí rodičů nebo s kamarádkami. Kniha obsahuje do 5 kapitol: zdobení pokoje, psací stůl, módní nápady, tipy pro krásu, dárky a parádičky. Uvedené modely a doplňky se vyrábějí ze snadno dostupných materiálů jako lepenka, textil, modelovací hmota atd. S naší knihou se malé holčičky stanou opravdovými slečnami.


...e určena dívkám od 8 do 12 let a nabízí jim přes 150 nápadů, které si snadno vyrobí samy, s pomocí rodičů nebo s kamarádkami ... Ručné práce - knihy | PreSkoly.sk ... . Kniha obsahuje 5 kapitol: zdobení pokoje, psací stůl, módní nápady, tipy pro krásu, dárky a parádičky. Uvedené modely Kniha: Největší kniha nápadů pro malé slečny -- Výtvarné tipy pro dívky - kolektiv Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Abeceda nemá dost písmen, aby obsáhla všechny činnosti, jež nabízí tato kniha. Přes 150 návrhů výhradně pro dívky spojuje ... Největší kniha nápadů pro malé slečny -- Výtvarné tipy pro ... ... . Abeceda nemá dost písmen, aby obsáhla všechny činnosti, jež nabízí tato kniha. Přes 150 návrhů výhradně pro dívky spojuje ruční práce se zábavou a jejich prostřednictvím mohou vyjádřit svou kreativitu od A do Z. Nápady na tvorbu z nejrůznějších snadno dostupných materiálů jako je lepenka, papírmašé, textil ... Kupte knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY