Dyslexie v předškolním věku?

Dyslexie v předškolním věku? - Olga Zelinková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Zelinková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dyslexie v předškolním věku?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dyslexie v předškolním věku? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Zelinková. Číst Dyslexie v předškolním věku? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena učitelkám mateřských škol a rodičům dětí v předškolním věku. Na základě kazuistik seznamuje s obtížemi, které mohou provázet dyslexii u malých dětí. Nejpodstatnější částí práce je orientační diagnostika, která je zde popisována tak, aby ji mohly provádět učitelky MŠ, případně i rodiče. Z diagnostiky vyplývají možné postupy časné reedukace případné dyslexie, které si mohou osvojit rodiče i učitelé. Autorka se zabývá často probíranými otázkami (např. Je nutné učit dítě číst již v předškolním věku? Je vhodné učit ho již před vstupem do školy cizí jazyk?) a odpovídá i na další otázky učitelů i rodičů, s nimiž se ve své praxi nejčastěji setkává.PaedDr. Olga Zelinková, CSc. je speciální pedagožka. V poradenské praxi se věnuje dětem s poruchami učení a chování, na tato témata zaměřuje i svou přednáškovou a lektorskou činnost. V nakladatelství Portál vyšly její knihy Pomoz mi, abych to dokázal, Pedagogická diagnostika a individuální vzdělávací program a Poruchy učení.


...y informace o produktu Kniha Dyslexie v předškolním věku ?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dyslexie v předškolním věku ? ... Dyslexie v předškolním věku? / Zelinková ... . Dyslexie v předškolním věku? Autor: Zelinková, Olga Nakladatel: Portál EAN: 9788026201946, 9788073673215 ISBN: 978-80-262-0194-6, 978-80-7367-321-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) V kapitole dítě s rizikem dyslexie v předškolním věku definuji pojem riziko dyslexie a zaobírám se predikcí těchto poruch. Dále věnuji pr ... Dítě v předškolním věku | Rodiče a jejich děti ... . vydání) V kapitole dítě s rizikem dyslexie v předškolním věku definuji pojem riziko dyslexie a zaobírám se predikcí těchto poruch. Dále věnuji prostor hlavním oblastem a úkolům diagnostiky v období předškolního věku, kde se zmiňuji o diagnostických metodách, které se z větší části využívají v MŠ. Kniha je určena učitelkám mateřských škol a rodičům dětí v předškolním věku. Na základě kazuistik seznamuje s obtížemi, které mohou provázet dyslexii u malých d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY