Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců

Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců - Will Eisner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Will Eisner
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Eisner. Číst Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců Online je nyní tak snadné!

POPIS


WILL EISNER (1917–2005) byl ve dvacátém století skutečným průkopníkem komiksu. Tento newyorský rodák má na kontě nejen legendární komiksový strip Duch, ale i zásadní dílo Smlouva s Bohem z roku 1978, jímž se začaly odvíjet dějiny grafického románu. Na jeho počest nesou každoročně udělovaná ocenění za nejlepší počiny ve světě komiksu právě jeho jméno. Spiknutí dokončil necelý měsíc před svou smrtí. Hluboce ho znepokojovalo, že Protokoly sionských mudrců, tento údajný plán židovských vůdců na ovládnutí světa, vycházejí v nových a nových vydáních a šíři se mezi milióny lidí po celém světě. Eisnerovo líčení této podivuhodné historie začíná v Paříži devatenáctého století, kde agent ruské tajné služby narazí na starší francouzský politický pamflet a na jeho základě vytvoří nový dokument, který má židovské vůdce a bankéře namočit do spiknutí na ovládnutí světa. Během následujících let se z této účelové lži stala mezinárodně uznávaná pravda. Ani ctihodné londýnské Timesy, které toto falzum roku 1921 odhalily, již nedokázaly zabránit lavinovitému šíření Protokolů, jež byly záhy publikovány v desítkách zemí. Přisvojily si je četné rasistické organizace, strany a náboženství, ať už jde o nacisty, Ku-klux-klan či islámské fundamentalisty. A ačkoli byly od té doby opakovaně vyvráceny, nadále vycházejí v arabských, asijských i evropských zemích.


... | 31.5.2012 | Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců | „Židi stojí za vším zlem, které se dneska děje!" (a já si říkal, kdo mi ukradl ty lyže ze sklepa) Kdyby se Maurice Joly v úvodu vyprávění neodprásknul (1878), vysoudil by na Golovinském balík ... NOVÉ KNIHY ACADEMIA - Akademický bulletin ... . Golovinský totiž o dvacet let později sprostě opsal Jolyho původní kritiku carského režimu ... Kniha Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců Přidat komentář. p3tris. 1 02.01.2019. Po Židu Faginovi je to má teprve druhá kniha klasika komiksu Willa Eisnera. ... Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců 2008; Žid Fagin 2007; Kniha Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců je v ... Protokoly sionských mud ... Spiknutí / Tajný příběh Protokolů sionských mudrců ... ... . p3tris. 1 02.01.2019. Po Židu Faginovi je to má teprve druhá kniha klasika komiksu Willa Eisnera. ... Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců 2008; Žid Fagin 2007; Kniha Spiknutí: Tajný příběh protokolů sionských mudrců je v ... Protokoly sionských mudrců (rusky Протоколы сионских му...SOUVISEJÍCÍ KNIHY