Sestavte si atraktivní životopis

Sestavte si atraktivní životopis - Zbyněk Siegel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zbyněk Siegel
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sestavte si atraktivní životopis.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sestavte si atraktivní životopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zbyněk Siegel. Číst Sestavte si atraktivní životopis Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak správně napsat životopis, abyste zdůraznili své přednosti, potlačili nedostatky a přesvědčili zaměstnavatele, že vy jste pro něj ti praví? To je pro váš úspěch při hledání práce klíčové. Díky této knížce to dokážete snadno i vy! Dozvíte se a na mnoha příkladech poznáte, jaká je vhodná forma, struktura či délka životopisu, co do životopisu uvést a co určitě neuvádět, jak vhodně formulovat, co umíte a znáte, jak nejlépe prezentovat své pracovní zkušenosti a své vzdělání.Velkou část knihy tvoří ukázky a vzory životopisů, s nimiž uchazeči nebyli úspěšní, a nových, upravených životopisů, s nimiž stejní uchazeči uspěli, a také ukázky vhodných a nevhodných fotografií přikládaných k životopisu. Autor se též věnuje sestavení motivačního neboli průvodního dopisu, na který byste neměli při hledání práce zapomenout. Praktická a srozumitelná příručka vám ukáže, že každý uchazeč o zaměstnání má co nabídnout a příčinou neúspěchu při hledání práce často nebývá uchazeč sám, ale jeho životopis.


...te si atraktivní životopis.indb 11_Sestavte si atraktivní životopis ... Sestavte si atraktivní životopis | Knihy Grada ... .indb 11 20.2.2008 10:24:2720.2.2008 10:24:27. 12 SESTAVTE SI ATRAKTIVNÍ ŽIVOTOPIS. 1.1 Základní informace Jak již bylo zmíněno v úvodní kapitole, existují desítky vzorů, jak životopis sestavit. Základní formy životopisu jsou však pouze dvě: 1. Kniha: Sestavte si atraktivní životopis Autor: Zbyněk Siegel Autor popisuje, jaká je vhodná forma, struktura či délka životopisu, co by měl životopis obsahovat, jak vhodně formulovat a jak nejlépe prezentovat pracovní zkušenosti a vzdělání. Sestavte si atraktivní životopis od Zbyněk Siegel v KNIHCENTRUM.CZ ... Sestavte si atraktivní životopis - Zbyněk Siegel | KOSMAS ... ... . Sestavte si atraktivní životopis od Zbyněk Siegel v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY