Vývojová psychologie: 2., aktualizované vydání

Vývojová psychologie: 2., aktualizované vydání - Dana Krejčířová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Krejčířová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vývojová psychologie: 2., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vývojová psychologie: 2., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Krejčířová,. Číst Vývojová psychologie: 2., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha přináší hlavní poznatky o psychické ontogenezi člověka vycházející z klinické praxe zkušených autorů. Obsahuje ucelený teoretický základ oboru, a je proto již dlouhá léta základní učebnicí pro studenty na vysokých školách a studijním materiálem pro zájemce z řad psychologů, pedagogů, pediatrů, ale i zainteresovaných laiků. Čtvrté vydání je však v mnohém aktualizováno a doplněno o novější informace. Rozšířeny jsou zejména kapitoly vztahující se k období vývoje v dospělém věku. Publikace svou vyváženou koncepcí poskytuje komplexní pohled na problematiku psychického vývoje jedince.


...alizované vydání. Langmeier Josef, Krejčířová Dana ... Vývojová psychologie - 2.aktualizované vydání - Langmeier ... ... . Tištěná kniha. Šitá vazba. ... 5.2 Vývojová psychologie a výchova 261 5.2.1 Záměrná výchova 262 5.2.2 Spontánní (funkční) výchova 268 5.3 Vývojová psychologie a vývojová psychopatologie 270 5.4 Všechny informace o produktu Kniha Vývojová psychologie - 2.aktualizované vydání - Langmeier J.,Krejčířová D., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vývojová psychologie - 2.aktualizované vydání - Langmeier J.,Krejčířová D. ... Vývojová psychologie - 2.aktualizované vydání - Langmeier ... ... .aktualizované vydání - Langmeier J.,Krejčířová D.. Langmeier, J. - Krejčířová, D. Vývojová psychologie, 2., aktualizované vydání.Praha: Grada Publishing, 2006. ISBN: 80-247-1284-9 Vágnerová, M. Vývojová ... Kniha: Vývojová psychologie -- 2., aktualizované vydání - Josef Langmeier; Dana Kre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY