Esence

Esence - Johann Zeilhofer | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Johann Zeilhofer
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Esence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Esence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johann Zeilhofer. Číst Esence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bhagat (vlastním jménem Johann Zeilhofer) působí v České republice již 12 let. Založil a vede Institut rodinných konstelací v Lažanech. Zaměřuje se na rodinné konstelace, jejichž prostřednictvím odhaluje vlivy skrytých sil v rodinných kolektivech a vytváří prostor pro regeneraci osobní síly a plnohodnotné prožívání života. V knize Esence se zabývá podstatou a ustrojením naší osobnosti. Podle něj se člověk skládá ze dvou částí – esence a osobnosti. Při narození jsme čistou esencí, naše bytost se projevuje skrze paletu esenciálních kvalit: lásku, sílu, radost, vůli, mír a pocit sounáležitosti s všehomírem. Během dětství o tyto kvality přicházíme v důsledku konvenčního života a ztrátou Esence dospíváme k vnitřní prázdnotě. Jak porozumět tomuto vývojovému procesu, pochopit příčiny ztráty kontaktu s Esencí a především jak nalézt k novému spojení s ní a prožít život naplno – o tom všem je Bhagatova moudrá a zkušenostmi nasycená kniha.


...E.com is where Black girl magic comes alive ... Shop Essence ... . Find current news for and about Black women, that is created by Black women. Get the latest news, entertainment, beauty, fashion and lifestyle ... Essence definition is - the permanent as contrasted with the accidental element of being. How to use essence in a sentence. Essence definition, the basic, real, and invariable nature of a thing or its significant individual feature or features: Freedom is the very essence of our democracy. See more. Essence. Like Clouds In The Sky ... Essence ... . See more. Essence. Like Clouds In The Sky Air Eyeshadow Palette. Price $9.99. Buy 1, get 1 at 50% off! Quick Shop. 4.30 out of 5 stars (4 reviews) Essence. Hi-Light Eyebrow L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY