Narušitel

Narušitel - David Balda, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Balda,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Narušitel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Narušitel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Balda,. Číst Narušitel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Narušitel vznikla podle skutečných událostí a scénáře ke stejnojmennému filmu režiséra Davida Baldy. Příběh vypráví o životě armádních letců z doby 70. a 80. let minulého století. Hlavními postavami jsou čtyři přátelé, které spojuje jejich velká láska k létání. Nejtalentovanějším z nich je Vladislav Kučera, který na svazarmovském letišti tráví většinu svého času. Najednou toto idylické prostředí naruší všudypřítomná StB. Mnohaletí přátelé se s agenty dostávají do blízkého kontaktu a je zcela nemožné se styku s nimi vyhnout. Přátelé rázem stojí proti sobě na různých stranách barikády. Kučerovým hrozí životní nebezpečí, a proto se odhodlají k riskantnímu řešení. Není jiná možnost. Musí se rozhodnout, komu můžou věřit, a kdo pro ně představuje hrozící zradu. Podaří se jim uniknout Státní bezpečnosti a dostat se do bezpečí?


... narušitel, následujte mě," jsou slova, která sám často hlásí do vysílačky, když nutí k přistání ty, kdo se na západ za svobodou vydávají vzduchem v letadlech ... POHRANIČNÍK (Pohraničník bloguje). ... . Teď se o stejně zoufalý útěk musí pokusit i on. „Jste narušitel, následujte mě," jsou slova, která sám často hlásí do vysílačky, když nutí k přistání ty, kdo se na západ za svobodou vydávají vzduchem v letadlech. Teď se o ... Z natáčení filmu Narušitel. Mimo jiné rozhovor s Jiřím Dvořákem, Pavlem Neškudlou a Davidem Baldou. Film Narušitel. 807 likes. Film z doby 80. let dl ... Filmy online - filmyonlinezdarma.sk ... . Teď se o ... Z natáčení filmu Narušitel. Mimo jiné rozhovor s Jiřím Dvořákem, Pavlem Neškudlou a Davidem Baldou. Film Narušitel. 807 likes. Film z doby 80. let dle skutečných událostí z prostředí leteckých stíhačů, kde lásku k létání naruší nevyřešená stará tajemství zahalená do roušky StB Directed by David Balda. With Pavel Nesk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY