Telefonování v angličtině: profesionálně a přesvědčivě

Telefonování v angličtině: profesionálně a přesvědčivě - Susan Lowe | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Susan Lowe
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Telefonování v angličtině: profesionálně a přesvědčivě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Telefonování v angličtině: profesionálně a přesvědčivě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susan Lowe. Číst Telefonování v angličtině: profesionálně a přesvědčivě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Telefonování v angličtině, stejně jako v jakémkoli cizím jazyce, je jedna z nejnáročnějších forem komunikace. Potřebujete nejenom mluvit anglicky, ale hlavně porozumět a správně zareagovat. Cílem této publikace je naučit mírně pokročilé uživatele AJ nejdůležitějším dovednostem spojeným s telefonováním: volání a přijímaní hovorů, zanechávání vzkazů na záznamníku, vyřešení problémů při volání, provedení konferenčních hovorů. Na přiloženém audio CD najdete ukázky běžných telefonátů a vzkazů na záznamníku, které budete vyřizovat v práci. Publikace je ideální příručkou pro samouky, ale díky množství praktických cvičení bude užitečná i pro výuku v konverzačních kurzech nebo kurzech obchodní angličtiny.


...nálně a přesvědčivě Susan Lowe. Vše pro snadné telefonování v angličtině! Cílem této publikace je naučit mírně pokročilé uživatele AJ nejdůležitějším činnostem spojeným s telefonováním: volání a přijímaní hovorů, zanechávání vzkazů na záznamníku, vyřešení problémů při volání ... Obchodní komunikace v angličtině Business Talk English ... ... ... Telefonování v angličtině, stejně jako v jakémkoli cizím jazyce, je jedna z nejnáročnějších forem komunikace. Je nutné mluvit nejen anglicky správně, profesionálně a přesvědčivě, ale také je nutné partnerovi porozumět a umět správně zareagovat - odpovědět. Telefonování v angličtině, stejně jako v jakémkoli cizím jazyce, je jedna z nejnáročnějších forem komunikace. Potřebujete nejenom mluvit anglicky, ... Obchodní meeting v angličtině - SoGood Languages ... . Je nutné mluvit nejen anglicky správně, profesionálně a přesvědčivě, ale také je nutné partnerovi porozumět a umět správně zareagovat - odpovědět. Telefonování v angličtině, stejně jako v jakémkoli cizím jazyce, je jedna z nejnáročnějších forem komunikace. Potřebujete nejenom mluvit anglicky, ale hlavně porozumět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY