Zmizelé Čechy-Rudolfovsko: Zmizelé Čechy

Zmizelé Čechy-Rudolfovsko: Zmizelé Čechy - Vratislav Klabouch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vratislav Klabouch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé Čechy-Rudolfovsko: Zmizelé Čechy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizelé Čechy-Rudolfovsko: Zmizelé Čechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vratislav Klabouch. Číst Zmizelé Čechy-Rudolfovsko: Zmizelé Čechy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rudolfov patří historicky mezi deset nejvýznamnějších českých kutišť na stříbro a druhé nejbohatší ložisko v jižních Čechách. Vedle Jáchymova a Kutné Hory se uvádí jako třetí nejdůležitější těžební oblast renesančních Čech, se kterou na dlouhou dobu skončilo produktivní dolování drahých kovů u nás. Kniha Zmizelé Rudolfovsko přináší slovem i obrazem svědectví o tomto zajímavém koutu jižních Čech.Vratislav Klabouch se narodil 4. 8. 1967 v Českých Budějovicích. Od svého narození žije trvale v nedalekém Rudolfově. Zaměstnán jako strojvedoucí Českých drah. Zakladatel naučné stezky Rudolfovo město a Hornického muzea v Rudolfově, propagátor zmizelých rudolfovských tradic, autor publikací a statí o historii města a zdejšího těžebního revíru.V letech 2006—2007 krátce starosta Rudolfova.


... Čechy-Mladá Boleslav Autor: Městecká, Sylva Nakladatel: Paseka EAN: 9788074320941 ISBN: 978-807432-094-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 79 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2011 (1 ... PDF Online Zmizelé Čechy-Střední Krušnohoří: Zmizelé Čechy ... ... . vydání) Kniha: Zmizelé Čechy-Rudolfovsko -- Zmizelé Čechy - Vratislav Klabouch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Další svazek edice Zmizelé Čechy připomíná slovem i obrazem zaniklou tvář historického centra mě ... Zmizelé Čechy-Mladá Boleslav - Sylva Městecká | KOSMAS.cz ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Další svazek edice Zmizelé Čechy připomíná slovem i obrazem zaniklou tvář historického centra města Plzně. Pod pojmem „zmizelá Plzeň" si čtenář asi představí především podobu města, kterou setřela masivní vlna demolic a výstavby nových činžovních domů na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY