Dech, duch a duše češtiny

Dech, duch a duše češtiny - Pavla Loucká | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavla Loucká
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dech, duch a duše češtiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dech, duch a duše češtiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Loucká. Číst Dech, duch a duše češtiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedině čtenáři bystrého ducha se dokážou dotknout duše jazyka; jedině čtenáři s vnímavou duší dokážou zaslechnout, jak čeština dýchá - a právě pro takové čtenáře je napsaná kniha Pavly Loucké. Autorka v ní vtipným svěžím a neotřelým způsobem zúročuje letité zkušenosti s psaním o jazyce (od 90. let píše jazykové sloupky pro časopis Vesmír): čtivě vypráví o historickém vývoji češtiny, s pochopením i sarkastickým nadhledem komentuje její současnou situaci a zamýšlí se i nad její budoucností. To vše kongeniálně doplňují nádherné ilustrace Zdeňka Mézla, českého mistra dřevorytu. Kniha tak pobaví a potěší nejen dospívající, ale i dospělé čtenáře - a může posloužit i jako krásný, reprezentativní dárek.


... čtenáři bystrého ducha se dokážou dotknout duše jazyka; jedině čtenáři s vnímavou duší dokážou zaslechnout, jak čeština dýchá - a právě pro takové čtenáře je napsána kniha Pavly Loucké ... Pavla Loucká | Albatros.cz ... . Autorka v ní vtipným, svěžím, neotřelým způsobem zúročuje ... Dech,duch a duše češtiny Dech,duch a duše češtiny. Dech,duch a duše češtiny. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jedině čtenáři bystrého ducha se dokážou dotknout duše jazyka; jedině čtenáři s vnímavou duší dokážou z ... Kniha: Dech,duch a duše češtiny - Pavla Loucká | Knihy.ABZ.cz ... . 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Jedině čtenáři bystrého ducha se dokážou dotknout duše jazyka; jedině čtenáři s vnímavou duší dokážou zaslechnout, jak čeština dýchá - a ... Dech, duch a duše češtiny. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení...SOUVISEJÍCÍ KNIHY