Tetování krví - Začátek cesty

Tetování krví - Začátek cesty - D.M. Cornish | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
D.M. Cornish
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tetování krví - Začátek cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tetování krví - Začátek cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor D.M. Cornish. Číst Tetování krví - Začátek cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte zemi hrozivých bojovníků! Chlapec s dívčím jménem Rosamunda, nalezenec vyrůstající v útulku, je kvůli svému jménu často vystaven posměchu vrstevníků. Rád by se stal námořníkem, ale je vybrán pro povolání lampáře. Cesta za jeho posláním je však plná překážek! Rosamunda putuje divokou krajinou, kterou obývají příšery. Cestou potkává známou fulgarku Evropu a je svědkem lítého boje, ve kterém padne její pomocník. Stane se Rosamunda jejím průvodcem, nebo se přece jen rozhodne vydat na dráhu lampáře? Jaká bude jeho volba? Přečtěte si 1. díl nové fantasy trilogie Tetování krví, která uchvátila čtenáře po celém světě.


...ě zase fantasy, které je smysluplné i přesto, že se v něm skrývá celá řada neznámých slovíček a pojmů ... Výsledek hledání: 'Tetování krví' | Český-jazyk.cz aneb ... ... . Spisovatel byl ale tak důsledný, že pro svoji trilogii připravil slovníček a jelikož je i schopný kreslíř, tak pro představu nakreslil, kromě konkrétních map, jak obludy, tak i hlavní postavy. Začátek cesty (Tetování krví) - díl v sérii: 1. Objevte zemi hrozivých bojovníků! Chlapec s dívčím jménem Rosamunda, nalezenec vyrůstající v útulku, je kvůli svému jménu často vystaven posměchu vrstevníků. Rád by se stal námořníkem, ale je vybrán pro povolání lampáře. Cesta za jeho posláním je však plná .. ... Kniha Tetování krví - Začátek cesty - D.M. Cornish ... ... . Rád by se stal námořníkem, ale je vybrán pro povolání lampáře. Cesta za jeho posláním je však plná ... Začátek cesty - ve druhém českém vydání zvaný Na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY