Moje třicetiletá válka: Fakta a svědectví

Moje třicetiletá válka: Fakta a svědectví - Hiró Onoda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hiró Onoda
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje třicetiletá válka: Fakta a svědectví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje třicetiletá válka: Fakta a svědectví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hiró Onoda. Číst Moje třicetiletá válka: Fakta a svědectví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá světová válka skončila, avšak na malém filipínském ostrůvku dál bojuje japonský voják Hiró Onoda s chimérou vlastních chybných představ. Nemůže ani jinak - čest pro něj byla nejzákladnějším existenčním kritériem. Navíc v armádě prošel zvláštním výcvikem pro diverzní boj, byl zasvěcen do taktiky dezinformací a dokonce mu sám generál Jokojama kladl na srdce, aby vydržel za každou cenu, protože ostrov je klíčovým místem pro znovudobytí Filipín. Hiró Onoda, odříznutý od okolního světa a později považován za mrtvého, plní na ostrůvku své vojenské povinnosti celých třicet let - během nich se domnívá, že válka stále pokračuje.


...mando zasahuje: Příběh jedné z nejneobvyklejších vojenských jednotek ve druhé světové válce Nick van der Bijl Moje třicetiletá válka Autor: Onoda, Hiró Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020608758 ISBN: 978-80-206-0875-8 Originál: Waga sandžúnen sensó Překlad: Vačkář, Martin Popis: 1× kniha, brožovaná, 205 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... GEBHART , KOUTEK, KUKLÍK - Na frontách tajné války | Aukro ... . vydání) Stále mi nešlo do hlavy, jak urputně se bránil připustit možnost, že válka skončila. I přes všechny ty důkazy, včetně přítomnosti jeho sourozenců, nepřipustil, že se nejedná o nic jiného než o propagandu na oklamání nepřítele. Get this from a library! Moje třicetiletá válka : autobiografický příběh japonského ... Fakta a svědectví | Martinus ... . I přes všechny ty důkazy, včetně přítomnosti jeho sourozenců, nepřipustil, že se nejedná o nic jiného než o propagandu na oklamání nepřítele. Get this from a library! Moje třicetiletá válka : autobiografický příběh japonského...SOUVISEJÍCÍ KNIHY