Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců

Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců - Yveta Rychtaříková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Yveta Rychtaříková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yveta Rychtaříková. Číst Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se vám vybaví, když slyšíte slovo kritika? V drtivé většině lidí vzbuzuje kritika jen malé nadšení. Téměř nikdo nemá kritiku rád. A to i přesto, že v naší společnosti kritizuje kdekdo kdekoho za kdeco. Je to paradox. Nikdo s z nás se v životě kritice nevyhne. Kdo však říká, že kritika musí mít vždy jen negativní nádech? Kritika nás může popostrčit o stupínek výš, může nám ukázat cestu a navést správným směrem. Zveme vás proto na dobrodružnou výpravu po sférách kritiky a pochvaly, které společně s mnoha dalšími dovednostmi obývají světadíl zvaný Komunikace, jež je rozlehlou součástí planety nazývané Management. Přejeme vám, aby vás kritika i pochvala provázely na vaši cestě za vysněným nejen profesním cílem.


...veta Rychtaříková KRITIKOU A POCHVALOU K VYÍ MOTIVACI ZAMĚSTNANCŮ Vydala Grada Publishing, a ... NeMáma | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... .s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 220 386 401, fax: +420 220 386 400 www.grada.cz jako svou 3293. publikaci Odpovědná redaktorka Dana Trojáková Sazba a zlom Milan Vokál Počet stran 136 Vydání 1., 2008 Vytiskly Tiskárny Havlíčkův Brod, a. s. Husova ulice 1881 ... Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců Co se vám vybaví, když slyšíte slovo kritika? V drtivé většině lidí vzbuzuje kritika jen malé nadšení. Téměř nikdo nemá kritiku rád. A to i přesto, že v naší... Mgr. Yveta Rychtaøíková KR ... Kritikou a pochvalou k vyšší motivaci zaměstnanců | Knihy ... ... . Téměř nikdo nemá kritiku rád. A to i přesto, že v naší... Mgr. Yveta Rychtaøíková KRITIKOU A POCHVALOU K VYŠŠÍ MOTIVACI ZAMÌSTNANCÙ Vydala Gra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY