Milování s hudbou: Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách

Milování s hudbou: Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách - Jan Jílek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Jílek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Milování s hudbou: Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Milování s hudbou: Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jílek. Číst Milování s hudbou: Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Generační román zachycuje život moravské vesnice u Litovle, stejně jako dramata obou světových válek, převraty i revoluce, a sleduje osud hlavního hrdiny, který v Praze na té nejvyšší úrovni studuje hru na housle. Pražský život pak s moravskou vsí vytváří zajímavý kontrapunkt a všechno od rakousko - uherských časů až skoro do současnosti. Hlavní hrdina pochází z rodu venkovských muzikantů a život umělců – hudebníků, spisovatele i herců – provází čtenáře spolu s mnoha jinými osudy dvacátým stoletím této země. V románu se nakonec protnou příběhy pěti generací, z nichž ti nejstarší jsou v závěru knihy už nebožtíci, zatímco náš nejmladší svět zastupuje šestiletý hoch, který zbožňuje počítačové hry a pevně věří, že se svou vzduchovkou dokázal ulovit kance.


...jemně staromilská, její věty elegantně plynou, obejde se bez "postmoderních" postupů a ornamentů, erotické scény (a že jich je požehnaně!) jsou vykresleny jemným pastelem, a ne pornografickou špachtlí ... Český jazyk - studium nejen k maturitě ... . Zkrátka tahle "románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách", jak praví podtitul, se dobře čte. Inzerát Milování s hudbou. v okrese Šumperk, cena 90Kč, od 1chuma3 na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu Jana Jílka - Milování s hudbou. Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách. Děj knihy začíná v časech před první světovou válkou a končí v roce 2000, tedy vlastně ... Milování s hudbou. - Šumperk - Sbazar.cz ... .cz. Popis: Prodám knihu Jana Jílka - Milování s hudbou. Románová sága o 20. století na Moravě a v Čechách. Děj knihy začíná v časech před první světovou válkou a končí v roce 2000, tedy vlastně nedávno. Zachycuje život moravské vesnice u Litovle, stejně jako dramata obou světových ... Kupte knihu Milování s hudbou (Jan Jílek) s 4 % slevou za 95 Kč v ově...SOUVISEJÍCÍ KNIHY