Medvídek Lup a jeho kamarádi

Medvídek Lup a jeho kamarádi - Jan Smolík, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Smolík,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Medvídek Lup a jeho kamarádi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medvídek Lup a jeho kamarádi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Smolík,. Číst Medvídek Lup a jeho kamarádi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Za lesem je kopeček, na kterém stojí starý dub. A v něm bydlí medvídek Lup, který má spoustu kamarádů. Mezi ty nejlepší patří zajíc Bonifác, havran Filip, Jezevec a veverka Juliána. Zažívají spolu každý den v průběhu roku něco nového, občas mají jejich dobrodružství i nečekaný a legrační konec. Zábavné komiksové příhody lesních zvířátek vycházely původně na pokračování v časopisu Sluníčko. Autoři z nich sestavili knihu a připravili pro děti navíc ještě spoustu nejrůznějších úkolů a hádanek: hledání rozdílů a shod, bludiště, výřezy z obrázků.


... Lup a jeho kamarádi: Znáte z časopisu Sluníčko (978-80-204-1806-7) Kniha - autor Jan Smolík; Klára Smolíková, 96 stran, česky, pevná s přebalem matná Medvídka Lupa a jeho kamarády z lesa znají dobře všechny děti, které čtou časopis Sluníčko ... Medvídek Lup a jeho kamarádi | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Medvídek Lup a jeho kamarádi Autor: Smolík, Jan a Smolíková, Klára Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020418067 ISBN: 978-80-204-1806-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 21,5 × 24,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Medvídek Lup a jeho kamarádi -- Znáte z časopisu Sluníčko - Klára, Jan Smolíkovi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Medvídek Lup a jeho kamarádi -- Znáte z časopisu Sluníčko ... Medvídek Pú-Tygr a Pú v muzikálu - YouTube ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Medvídek Lup a jeho kamarádi -- Znáte z časopisu Sluníčko - Klára, Jan Smolíkovi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Medvídek Lup a jeho kamarádi -- Znáte z časopisu Sluníčko - Klára, Jan Smolíkovi. Kniha "Medvídek Lup a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY