Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médií a politiky

Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médií a politiky - Daniel C. Hallin, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel C. Hallin,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médií a politiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médií a politiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel C. Hallin,. Číst Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médií a politiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha, která představuje základní přehled národních mediálních systémů euro-amerického prostoru, je přelomovou studií z oblasti systémového pohledu na média. Autoři rozlišují tři základní typy mediálních systémů – polarizovaně pluralitní, demokraticko-korporativní a liberální – přičemž srovnávají fungování politických a mediálních systémů ve třech geograficky a zároveň politicky spřízněných oblastech (státy kolem Středozemního moře, střední a severní Evropa, anglosaské země). Kniha dává nahlédnout do příčin zásadních rozdílností v přístupu médií k politice a komercionalizaci médií, k profesionalitě mediálních pracovníků a k jejich roli vzhledem k veřejnému mínění a veřejné sféře. Kniha je kvalitním studijním materiálem pro studenty oborů žurnalistika, mediální studia a politologie.D. C. Hallin je profesorem komunikačních věd a politických věd na Kalifornské univerzitě v San Diegu.P. Mancini přednáší politickou komunikaci na Fakultě politických věd na univerzitě v Perugii.


...Systémy médií v postmoderním světě -- Tři modely médii a politiky - Daniel Hallin; Paolo Mancini Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu ... Proč patří česká média do Středomoří ... . Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médii a politiky (978-80-7367-377-2) Kniha - autor Daniel Hallin; Paolo Mancini, 368 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha, která představuje základní přehled národních mediálních systémů euro-amerického prostoru, je přelomovou studií z oblasti systémového pohledu na média. Kniha: Systémy médií v postmoderním světě (Daniel C. Hallin a Paolo Mancini). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Systémy ... Systémy médií v postmoderním světě - Daniel C. Hallin ... ... . Kniha: Systémy médií v postmoderním světě (Daniel C. Hallin a Paolo Mancini). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Systémy médií v postmoderním světě Autor: Hallin, Daniel C. a Mancini, Paolo Nakladatel: Portál EAN: 9788073673772 ISBN: 978-80-73...SOUVISEJÍCÍ KNIHY