Z Aeskulapovy čtvrté kapsy

Z Aeskulapovy čtvrté kapsy - Svatopluk Káš | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Svatopluk Káš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Aeskulapovy čtvrté kapsy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z Aeskulapovy čtvrté kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatopluk Káš. Číst Z Aeskulapovy čtvrté kapsy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha čtyřdílné antologie medicínských historek je věnována hlavně lékařům v terénu – tedy lékařům praktickým (a jejich vskutku svérázným pacientům) a lékařům zubním, lékařům vojenským a také tak zvané medicíně úřední. Značná část knihy obsahuje historky o zdravotních sestrách i ostatním zdravotnickém personálu, je zde i spousta humorného vyprávění o žákyních zdravotnických škol, kde autor, primář MUDr. Svatopluk Káš, také mnoho let učil.


...lapovy čtvrté kapsy Autor: Káš, Svatopluk Nakladatel: Galén EAN: 9788072625307 ISBN: 978-80-7262-530-7 Ilustrace: Winter-Neprakta, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2008 (1 ... PDF Z Aeskulapovy první kapsy - Databook ... . vydání) Z Aeskulapovy čtvrté kapsy Autor Svatopluk Káš. Kniha čtyřdílné antologie medicínských historek je věnována hlavně lékařům v terénu - tedy lékařům praktickým (a jejich vskutku svérázným pacientům) a lékařům zubním, lékařům vojenským a také tak zvané medicíně úřední. Z Aeskulapovy první kapsy Autor Svatopluk Káš. Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologi ... Z Aeskulapovy první kapsy (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ ... ... . Z Aeskulapovy první kapsy Autor Svatopluk Káš. Knížka je prvním dílem chystaného čtyřdílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí a čtvrté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY