Začínáme s patchworkem

Začínáme s patchworkem - Zdeňka Hermannová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeňka Hermannová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Začínáme s patchworkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Začínáme s patchworkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeňka Hermannová. Číst Začínáme s patchworkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha provede čtenáře základy patchworku a poslouží zároveň jako návod na ušití „základní deky“, která obsahuje 12 bloků. Seznámíte se s pomůckami a potřebami a pod vedením zkušené lektorky začnete objevovat kouzlo této techniky. Krok za krokem pomocí nákresů a fotografií zhotovíte jednotlivé bloky, sestavíte vrchní část přehozu a dozvíte se také např. kdy a jak používat rámy a mnoho dalších užitečných a praktických rad.


...se vám bude hodit tento kreativní tip na dárek pro toho, kdo by rád začal s patchworkem, a nebo jen zkrátka rád šije a nemusí mít ani šicí stroj ... Letní prázdniny jsou sice u konce, spoustu akcí pro celou ... ... . Jde to i ručně, říká paní Zuzanka, která za celým projektem stojí. Její koníček a láska ke quiltingu přerostl v podnikání, když si na mateřské uvědomila, že ... Začínáme s patchworkem je revoluční online kurz pro všechny, kteří se zajímají o patchwork. Ušetřete za živé kurzy, naučte se patchwork přímo z domácího PC. Začínáme s patchworkem Liza Decor; 57 videos; 6,413 views; Last updated on Ma ... Začínáme s patchworkem - Zdeňka Hermanová | Knihy Dobrovský ... . Ušetřete za živé kurzy, naučte se patchwork přímo z domácího PC. Začínáme s patchworkem Liza Decor; 57 videos; 6,413 views; Last updated on Mar 11, 2020; Patchworková pravítka a vzory pro začínající patchworkářky. Začínáme s patchworkem Zdeňka Hermannová ... které vám usnadní vaše začátky s patchworkem. Zdeňka H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY